Wszystkie zamówienia złożone w terminie 29 maja – 2 czerwca zostaną wysłane 3 i 4 czerwca.

O marce

Nasza historia sięga początku lat 70., gdy w pracowni przy ul. Wiślnej 4 w Krakowie zaczęły powstawać lampy, w których mosiądz łączono ze szkłem i ceramiką. Nazywane małymi dziełami sztuki, szybko zdobyły uznanie klientów nie tylko z Krakowa, ale również z całej Polski. Do dziś zdobią krakowską bibliotekę Uniwersytetu Pedagogicznego, czy siedzibę banku PKO S.A. przy Rynku Głównym.

Révolte powstała z pasji do wyjątkowych przedmiotów oraz rodzinnych tradycji ich ręcznej produkcji. Wierzymy, że piękne rzeczy powinny otaczać nas przez całe życie tworząc atmosferę miejsc i dając radość. Ręcznie wykonane z dbałością o każdy detal, stają się bowiem wyjątkowym towarzyszem codzienności.

Révolte to bunt wobec nudy przewidywalnej rzeczywistości. Surrealistyczny świat fantazji, w którym zwykłe przedmioty nabierają niezwykłego charakteru. Świece i klasyczne porcelanowe talerze nabierają niepowtarzalności dzięki prowokacyjnej, choć pełnej ciepła i uroku estetyce.

Projektując, opowiadamy historię i na nowo interpretujemy ponadczasową klasykę łącząc ją z nieskrępowaną wyobraźnią, dowcipem i metaforą. Tak powstaje styl, który wciąga do gry w skojarzenia.

Kontynuując rodzinną tradycję, współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami porcelany, małymi manufakturami i rodzimymi rzemieślnikami. Wszystkie nasze rzeczy są wytwarzane w Polsce.

Tu przeczytacie więcej o naszej rodzinnej historii.

DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

dla zamówień powyżej 500 zł

SZYBKA WYSYŁKA

SZYBKA WYSYŁKA

wysyłamy maksymalnie do 48h

RZEMIEŚLNICZA PRODUKCJA

RZEMIEŚLNICZA PRODUKCJA

produkujemy w Polsce